Yeni Makaleler

İşletme ve Yönetim Üzerine…

Bu sitede yazarının bakış açısı ile işletme ve yönetim üzerine kuramsal ve uygulamaya dönük açıklama ve yorumlar yer alacaktır. Türk işletme ve yönetim literatüründe, işletme

Yaz Dönemi Arası (Haziran-Temmuz 2023) ve Yayınlanan Yazıların Listesi Hakkında

Değerli meslektaşlarım,

Yaz ayları tatil rahatlığı ve hareketliliğinin yüksek olduğu zamanlardır. Bu nedenle, geçtiğimiz yılda olduğu gibi, bu yıl da  yazı yayınlarına Temmuz ve Ağustos ’23 aylarında ara vereceğimi bildirmek isterim.

İşletme ve yönetim üzerine kuramsal ve uygulamaya dönük açıklama ve yorumlar yaptığım bu WEB sitesinde Haziran 2023 sonu itibarı ile yayınlanan yazı sayısı 65’e ulaştı.  Bugüne kadar yayınlanan yazıların adı, yayın tarihi, ilişkili olduğu alan ve özet açıklaması aşağıdaki görsel listelerde, güncellenmiş olarak meslektaşlarımın bilgisine sunulmaktadır.

Değerli meslektaşlarıma ilgileri için teşekkürlerimle, tatil dönemlerinin rahatlatıcı ve dinlendirici bir şekilde geçmesini diler, bayramlarını tebrik eder, Eylül 2023 başında görüşmek üzere saygılar sunarım.

…Sağlıkla kalın, esen kalın.

S.KADRİ MİRZE

Video Hk.: Aşağıda Barry White (1944-2003)yorumu ile dinleyeceğiniz‘You Are the First, the Last, My Everything’  adlı şarkı,  ‘Ally Mc Beal’ TV dizi müziği olarak tanınmaktadır.  Tatil öncesi son iş gününe uygun bir video. Artık kısa bir süre için kravatları çıkarmanın, makyajları silmenin, raporları bir köşeye bırakmanın, ve önümüzdeki yarıyıl için yenilenmeye hazırlanmanın zamanı…

…İyi tatiller diliyorum…

Bu içeriği paylaşmak istermisiniz?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bu içeriği yorum yazmak istermisiniz?