Yeni Makaleler

Dizelere Sığınıyorum…

İşletme ve yönetim üzerine açıklamalar ve yorumlar yaptığım bu WEB sitesinde bugün canım alanla ilişkili konularda bir yazı yazmak istemiyor… Ne zamanı, ne  de yeri…

Yaz Dönemi Arası ve Yayınlanan Yazıların Listesi Hakkında

Değerli meslektaşlarım,

İşletme ve yönetim üzerine kuramsal ve uygulamaya dönük açıklama ve yorumlar yaptığım bu WEB sitesinde ilk yazımı 07.Ocak 2022 tarihine yayınlamıştım.

Haziran 2022  sonu itibarı ile sitede yayınlanan yazı sayısı 35’e ulaştı. 

Bugüne kadar yayınlanan yazıların adı, yayın tarihi, ilişkili olduğu alan ve özet açıklaması aşağıdaki görsel Liste’de, meslektaşlarımın bilgisine sunulmaktadır.

Yaz ayları tatil rahatlığı ve hareketliliğinin yüksek olduğu zamanlardır. Bu nedenle yazı yayınlarına Temmuz ve Ağustos ’22 aylarında ara vereceğimi bildirmek isterim.

Değerli meslektaşlarıma ilgileri için teşekkür eder,  tatil döneminin ekli videoda yer alan müzik eseri gibi rahatlatıcı ve dinlendirici bir şekilde geçmesini diler, Eylül ayı başında görüşmek üzere saygılar sunarım.

…Sağlıkla kalın, esen kalın.

S.KADRİ MİRZE

Video Hk.: Fazıl Say’ın yorumu ile dinleyeceğiniz Chopin’in Do minör No. 21, B. 108 adı ile tanınan bu en sonuncu ve ölümünden sonra yayınlanan nocturne, sadeliği ve dinlendirici melodisiyle ünlüdür.

Bu içeriği paylaşmak istermisiniz?

Facebook
Twitter
LinkedIn

Bu içeriği yorum yazmak istermisiniz?